Pokoje Na Szlaku

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Śniadanie

  • Zwierzęta domowe

Lokalizacja

    Hotel Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój jest położony jedynie 1 km od Kościoła Wniebowzięć Najświętszej Maryi Panien i oferuje restaurację. Dzięki dogodnej lokalizacji hotel jest położony około 10 min jazdy samochodem od Zamku Leśna Skały, który goście mogą odwiedzić, aby poznać historię okolicy.

    Pijalnia Wód Mineralnych znajduje się w około 1,1 km stąd. Do centrum Polanicy-Zdroju można dojść spokojnym krokiem w ciągu około 5 minut. Ponadto, Park Leśny znajduje się w prawie 900 m. Na Szlaku zlokalizowany jest tuż za rogiem od Parku Szachowego natomiast dworzec autobusowy Dworzec PKS jest w odległości 5 min spacerem. Także, stacja kolejowa leży w pobliżu tego hotelu.

    W niektórych pokojach w obiekcie są balkon i miejsce do siedzenia. Są one wyposażone w lodówkę i przybory kuchenne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Oddzielne sypialnie posiadają szafkę. W niektórych łazienkach znajduje się oddzielna toaleta, a także suszarka do włosów.

    Hotel Pokoje Na Szlaku oferuje śniadanie w formie bufetu przygotowywane codziennie. Goście mogą delektować się potrawami kuchni europejskiej w restauracji Restauracja Na Szlaku, położonej w 650 metrach od obiektu.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 21:00
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00

    Opcje pokoi w Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój

    W niektórych pokojach w obiekcie są balkon i miejsce do siedzenia. Są one wyposażone w lodówkę i przybory kuchenne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Oddzielne sypialnie posiadają szafkę. W niektórych łazienkach znajduje się oddzielna toaleta, a także suszarka do włosów.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zewnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Łazienka zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie
    Pokój z łóżkiem king-size

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zewnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zewnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Toalety zdjęcie
    Pokój z łóżkiem king-size

    Wielkość: 35 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zewnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Toalety zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Korytarze zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Wielkość: 24 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Panorama zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Siłownia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Łazienka zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Wielkość: 39 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Toalety zdjęcie
    Apartament z łóżkiem king-size

    Wielkość: 56 m²

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Udogodnienia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Toalety zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zaplecze biznesowe zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie
    Ekononiczny pokój czteroosobowy

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Siłownia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zlewozmywaki zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zlewozmywaki zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Wielkość: 22 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zewnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Kuchnia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Makro szczegóły zdjęcie
    Szalet z 2 sypialniami

    Wielkość: 69 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Kuchnia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Zewnętrze zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie
    Szalet z 2 sypialniami

    Wielkość: 69 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Makro szczegóły zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Toalety zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Udogodnienia zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Pokój zdjęcie Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój Wyposażenia zdjęcie
    Szalet z 2 sypialniami

    Wielkość: 69 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Wrocław im. Mikołaja Kopernika
    101.4 km

    Zabytki (9)

    50 Lat Praw Miejskich
    300 m
    Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
    300 m
    Teatr Zdrojowy
    350 m
    Akiba Rubinstein
    350 m
    Źródełko
    400 m
    Pijalnia Wód Mineralnych
    450 m
    Kapliczka p.w. NMP
    450 m
    Kuracjuszka z pieskiem
    500 m
    Park Szachowy
    500 m

    Opinie gości o Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy goście hotelu Pokoje Na Szlaku mogą skorzystać z transferu lotniskowego?
      Tak, hotel Pokoje Na Szlaku zapewnia autobus wahadłowy. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia szczegółów.
    • Czy hotel Pokoje Na Szlaku oferuje udogodnienia przystosowane dla osób niepełnosprawnych?
      Hotel Pokoje Na Szlaku spełnia wymagania gości o specjalnych potrzebach, oferując łazienki dla niepełnosprawnych, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dostęp dla wózków inwalidzkich.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Pokoje Na Szlaku Polanica-Zdrój